Dowiedź się więcej o nas

O firmie Gamma

To Ty tworzysz dom. My go tylko budujemy.

Dom to nie tylko beton, okna, drzwi i dach. Tworzą go jego mieszkańcy. Naszym zadaniem jest zapewnić Ci najlepsze warunki do stworzenia Twojego domu.

Wiemy, że początki są niezwykle trudne. Duże wyzwanie, wielkie zobowiązania, ogromna odpowiedzialność. I niepokój. Właśnie dlatego jesteśmy dla Ciebie przede wszystkim partnerem w tej wielkiej przygodzie. Zaufanie jest dla nas kluczową wartością. Gwarantujemy Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność, że zamieszkasz w miejscu, które stanie się Twoim prawdziwym domem. Komfortowym i bezpiecznym.

Proces zakupu mieszkania znamy od podszewki. Zarówno z perspektywy sprzedającego, jak i kupującego. Wspólnie przemierzymy tę drogę ? począwszy od zorganizowania kredytu, poprzez dopełnienie niezbędnych formalności, wizyty w Twoim mieszkaniu, aż po przekazanie kluczy.

Wiemy, co robimy i mamy w tym doświadczenie. Od niemal 20 lat budujemy dla mieszkańców Tczewa i okolic. Podstawą naszych inwestycji jest stosowanie najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Przez najbliższe dekady to Ty będziesz płacić rachunki. Naszym zadaniem jest wykorzystanie wszystkich możliwości, jakie daje nam technologia, aby opłaty za prąd, wodę i gaz były jak najmniejsze. Na energooszczędnych materiałach nie oszczędzamy. Nigdy.

Doskonale zdajemy sprawę, że funkcjonalność i ekonomia to szalenie ważne aspekty, jednak przecież ? nie jedyne. Dbamy o aspekt estetyczny naszych inwestycji, ponieważ wiemy, że przyjemnie mieszka się w dobrze zorganizowanej, miłej dla oka przestrzeni.

Zbudowaliśmy niemal 700 mieszkań i lokali usługowych o łącznej powierzchni ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych Na tym jednak nie koniec. Naszym wyznacznikiem jest nieustanny rozwój, dlatego w fazie projektowania są już kolejne inwestycje. Na terenach, które niedawno udało nam się pozyskać powstanie kolejnych 30 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni lokalowej. Znamy potrzeby naszych Klientów i potrafimy o nie zadbać. Kompleksowo i skutecznie. Budujemy dla Was. Budujemy dla Ciebie.

Wybudowanych mieszkań,
w tym również lokali usługowych

Sprzedanych metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej i użytkowej

Blisko 20 lat doświadczenia
w branży deweloperskiej

Sprawdź aktualne
oferty sprzedaży