Aktualne inwestycje

Inwestycja przy ul. Tczewskich Saperów

TCZEWSKICH SAPERÓW TO INWESTYCJA, która docelowo obejmować będzie zespół czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych na terenie byłej Jednostki Wojskowej, tworząc zamknięte i strzeżone Osiedle. Klasyka połączona z nowoczesnymi elementami architektury stworzą wygodną przestrzeń do życia dla osób w każdym wieku.

Inwestycja została podzielona na IV etapy. Budowa Osiedla rozpoczęła się w styczniu 2019 r.

W I etapie zaprojektowno 35 lokali mieszkalnych, 1 lokal usługowy oraz 26 miejsc postojowych w hali garażowej, w kondygnacji podziemnej budynku.

I etap Inwestycji został zakończony, a blok oddany do użytkowania w czerwcu 2020 r.

W II etapie wybudowane zostały 43 lokale mieszkalne , 1 lokal usługowy oraz 32 miejsca postojowe znajdujące się w kondygnacji podziemnej.

II etap Inwestycji został zakończony, a blok oddany do użytkowania we wrześniu 2020 r.

W listopadzie 2019r. rozpoczęliśmy sprzedaż III etapu przedsięwzięcia przy ul. Tczewskich Saperów. Budynek składa się z 51 lokali mieszkalnych, 1 lokalu usługowego oraz 44 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej.

Termin zakończenia budowy przewidziany jest na III kwartał 2021 r.

We wrześniu 2020r. rozpoczęliśmy sprzedaż IV, ostatniego etapu Inwestycji przy ul. Tczewskich Saperów. W ramach tego etapu wybudujemy 47 lokali mieszkalnych o metrażach od 28 do 66 mkw oraz 42 miejsca postojowe znajdujące się w kondygnacji podziemnej.

Termin zakończenia budowy przewidziany jest na II kwartał 2022 r.

 

 

Zobacz karty mieszkań

Sprawdź aktualne
oferty sprzedaży