Aktualne inwestycje

Nowe Zacisze

Inwestycja przy ul. Anny Łajming

Osiedle Zacisze

Lubisz ciszę i spokój? Cenisz sobie bliskość natury, aktywny wypoczynek i świeże powietrze? Jeżeli tak ? nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie. Nazwa ?Zacisze? ma swoją wieloletnią historię i odnosi się do niezwykle malowniczego terenu położonego przy dzisiejszej ulicy Głowackiego. Był to dawny trakt, wiodący z Tczewa do Śliwin. To częściowo porośnięte lasem miejsce góruje nad okolicą i oferuje widok na  tczewską starówkę, a nawet na malborski zamek. Nieopodal lasu powstaje przyjazne środowisku osiedle, oferujące niezwykłe połączenie zalet płynących z lokalizacji na obrzeżach miasta i doskonałego połączenia z jego centrum.

Naszym celem jest stworzenie komfortowej, przyjaznej przestrzeni, w której z radością i przyjemnością będą funkcjonować kolejne pokolenia mieszkańców.

W połowie 2023 roku oddamy do użytku czwarty etap inwestycji. Powstające wielorodzinne budynki charakteryzują się nowoczesną stylistyką i funkcjonalnością. Budujemy je przy użyciu najnowszych technologii oraz najwyższej jakości materiałów budowlanych. Dbamy także o wysoki standard wykończenia wnętrz. Wszystko to uzupełnione jest starannie zaplanowaną i estetycznie wykonaną przestrzenią zewnętrzną. Nie zapomnieliśmy oczywiście o tym, co często bywa osiedlową zmorą, czyli o miejscach parkingowych, które znajdują się w części podziemnej budynku.

Zobacz karty mieszkań

Sprawdź aktualne
oferty sprzedaży